počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK | Eur
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 26
Dnes: 2048
Týden: 3277
Celkem: 3627950

 

Vyzvednutí zboží a objednávek je na adrese Sobotecká 3, Praha Vinohrady. Do odvolání otevírací doba a vyzvedávání objednávek jen na domluvu předem.

CURRENT MOON

Kontakt - Prodejna

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního emailu nebo na níže uvedeném telefoním čísle.

Prodejna se nachází v suterénu, proto je signál často nedostupný. Doporučuje využít spíše sms nebo nejlépe email.

 

 

E-mail:  arkanum(zavináč)email.cz

Telefon: 704446226  - volat po-pá 12-18 hod. (pokud se věnujeme klintům, probíhá kurz nebo výklad karet, nemůžeme zvedat telefon, v tom případě prosíme volat později nebo nás kontaktovat e-mailem nebo sms)

 

*******************************************

Kamenný obchod - Vinohrady - Na této adrese lze - V OTEVÍRACÍ DOBĚ (mimo ni v předem smluveném čase) - vyzvedávat objednávky z e-shopu.

 

ARKANUM, Sobotecká 3/2359, Vinohrady, Praha, 10100

 
Ulice Sobotecká  se nachází v těsné blízkosti ulice Korunní. Tramvajová zastávka Perunova. Nacházíme se v bloku sídla městké policie na Korunní ulici, vchod do obchodu je z druhé strany bloku, ulicí Sobotecká. Vstup do obchodu je u suteréních vchodových dveří. Na plotě i domě visí cedule.

 

Otevírací doba:

 

DO ODVOLÁNÍ JE OTEVÍRACÍ DOBA INDIVIDUÁLNÍ,  POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ!!!

Pokud si chcete vyzvednout objednávku nebo nakoupit, kontaktujete nás na arkanum(zavináč)email.cz nebo na 776079663 a domluvíme si kdy vám to bude vyhovovat. Děkujeme za pochopení a přejeme krásné prožití léta.

 

PO: 12.00-18.00 hod
ÚT: jen na objednávku
ST: 12.00-18.00 hod
ČT: jen na objednávku
PÁ: jen na objednávku
SO: (kurzy dle kalendáře akcí)
NE: (kurzy dle kalendáře akcí)

 

V případě že nejste z Prahy a budete mít cestu v jiný den (út, čt, pá,) nebo vám vyhovuje dřívější/pozdější hodina (od 9.00 hod - 20.00 hod), je možné se domluvit telefonicky či emailem na individuálním termínu.

Služby – výklad tarotu, Reiki a jiné – běžně objednáváme mimo pracovní dobu (abychom nebyli rušeni) – tedy Po, St, Pá mezi 10.00-12.00 a mezi 18.00-20.00 hodinou, nebo Út, Čt od 10.00-20.00 hod.

 

 

Jak se k nám dostanete:

 

Hromadnou dopravou:

Tramvají č. 10 a č. 16 - trasa Karlovo nám., I.P.Pavlova, nám. Míru - Perunova - Flora

U zastávky se nachází blok s centrem městké policie - který je třeba obejít (z pravé nebo levé strany). Buď u rohové prodejny Billa zahnete do ulice Sobotecká, a dojdete až na její konec, nebo u tramvaje zahnete do ulice Chorvatská, a po pár metrech vyjdete po schodech na levé straně. Po vyjití schodů se ocitnete přímo před domem kde sídlíme. Od tramvaje k prodejně je to cca 1-2 minuty pomalé chůze.

 

Autem:

Z ulice Korunní (u tramvajové zastávky Perunova)  zahnete mezi blokem sídla městké policiie a blokem prodejny Billa  přímo do ulice Sobotecká. Ulice je zahnutá do 'L', krátká a slepá. Najdete nás na úplném konci ulice. I přesto že přímo v ulici Sobotecká nejsou modré parkovací zóny, z důvodu velké vytíženosti parkovacích míst doporučujeme použít MHD! V případě nutnosit je možné parkování bez zón i v okolních ulicích (Chorvatská, Dykova), nebo na parkovacích hodinách v ulici Korunní.

 

 

Po kliknutí se vám otevře v novém okně náhled na mapy.cz

 

vchod

 

 

Prodejna: Arkanum, Sobotecká 3,  Praha Vinohrady 10100

Korespondenční adresa:  Arkanum, Sobotecká 3 Praha 10100

Nejsme plátci DPH.