počet produktů
0
cena nákupu
0,00 CZK
měna: CZK | Eur
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 61
Dnes: 1577
Týden: 10966
Celkem: 3624889

 

Vyzvednutí zboží a objednávek je na adrese Sobotecká 3, Praha Vinohrady. Do odvolání otevírací doba a vyzvedávání objednávek jen na domluvu předem.

CURRENT MOON

Diamantová voda

Diamantová voda

 

Voda je poskytována zdarma, do vámi přinesené nádobky,

ideálně skleněné o obsahu 1-2 dcl  (od jogurtu, přesnídávky).

Nutno přinést vlastní lahvičku! Info o Diamantové vodě níže.

V nabídce také voda pyramidální - jen na objednávku předem.


Diamantová voda - dar naší Zemi. Diamantová voda - je pramenitá voda, u níž byla zrychlena vibrační frekvence. Reaguje na přání, myšlenky, modlitby a úmysly toho, kdo ji používá, a otevírá lidem cestu k vyššímu vědomí a poznání.

Diamantová voda pochází z Francie - a její technologii vyvinul Joël Ducatillon. K přeměně obyčejné pramenité vody ve vodu diamantovou se používají speciální číselné kódy a také hudba. Technologie diamantové vody představuje sestrojení kódovacího přístroje, jenž zaznamenává vícerozměrné kódy - a tyto kódy jsou schopny přeměnit pramenitou vodu na vodu jako citlivý nástroj. Taková voda pak přijímá informace, které nabírá z nejvyšších energií. Zjednodušeně by se dalo říci, že běžná pramenitá voda se promění ve vodu velmi živou, inteligentní.


Jaké jsou účinky Diamantové vody?


Účinky jsou skutečně neuvěřitelné a mnohostranné. Diamantová voda čistí a detoxikuje lidský organizmus od škodlivých látek a odplavuje je z těla ven, uvolňuje a likviduje nashromážděné energetické bloky, je schopna léčit mnoho nemocí. Působí pozitivně nejen na lidi, ale i na zvířata a veškerou vegetaci na naší Zemi. Diamantová voda je srovnávána s léky, především s homeopatií a fytoterapií.


Má Diamantová voda nějaké vedlejší účinky?

Je nutné upozornit na to, že Diamantová voda je velmi silná a může na počátku užívání vyvolat prvotní reakce jako je angína, rýma, migréna nebo jiné neobvyklé potíže. Těchto prvních příznaků se nemusíme obávat, tělo totiž startuje ozdravný, léčebný a detoxikační proces. Veškeré potíže brzy vymizí a vše se znormalizuje. Je to podobné jako u homeopatického způsobu léčby.


Kde všude se může Diamantová voda využít?

Doporučuje se, aby Diamantovou vodu pili všichni lidé. Ovšem starší lidé ji někdy odmítají s odůvodněním, že jim už nestojí zato měnit své návyky. Diamantová voda působí protizánětlivě, dezinfekčně, čistí a bělí zuby, hojí rány, léčí nemoci. Každý si ji musí vyzkoušet individuálně sám. Diamantovou vodu můžeme pít jako běžný nápoj, ale výborně se hodí k vaření čaje, kávy, polévek a veškerých pokrmů. Vařením ani zmrazením se její účinky nezničí, zůstává nezměněna. Diamantová voda snižuje účinky alkoholu a kofeinu, může se tedy míchat například i s alkoho-lem.

Všechna zvířata jako psi, kočky, koně, ale i ptáci budou dávat Diamantové vodě vždy přednost, pokud budou mít na výběr. Lze ji dávat i hospodářským zvířatům.

Diamantovou vodu můžeme nalévat do koupelí, používat ji do zvlhčovačů vzduchu a rozprašovačů, zalévají se s ní pokojové i zahradní rostliny. Vegetace je pak mnohem bohatší, bujnější a větší. Řezané květiny ve váze s Diamantovou vodou vydrží déle čerstvé.

Diamantová voda se přidává rovněž do různých krémů a mastí, které léčí popáleniny, ekzémy, postižené klouby nebo svaly. Používá se také k obkladům. Další pozoruhodná vlastnost Diamantové vody je, že snižuje obsah chlóru ve vodě. Proto se přidává do bazénů a koupališť. Je dobré ji také nalévat do studní, pramenů, rybníků i jezer. Může rovněž pomoci při dekontaminaci škodlivých látek z vod. U stojatých, zelených a páchnoucích vod zastavuje fermentaci a rozklad.

Diamantová voda může zabránit efektu nějakého léku jen tehdy, když je lék pro dotyčného člověka škodlivý. Všechno, co živému neprospívá, např. používání umělých hnojiv, se v Diamantové vodě zničí. Ze zahraničí jsou známy případy, kdy je Diamantová voda využívána i v pivovarnictví. Její využití je tedy všestranné. Odborníci tvrdí, že vibrace Diamantové vody se šíří o to více, čím více lidí ji pije. Za 15 let prý ponese vegetace, tekutiny a všechna hmota na Zemi vibrace Diamantové vody, nebo snad ještě vyšší.


Jak se Diamantová voda rozmnožuje a uchovává?

K rozmnožení je potřeba použít 10% Diamantové vody na 100% objemu. Chceme-li připravit 1 litr Diamantové vody, pak do prázdné skleněné láhve nalijeme 1 dcl již hotové Diamantové vody a zbývajících 9 dcl dolijeme pitnou vodou, případně vodou minerální - a necháme jednu a půl hodiny působit, aby se dosáhlo přeměny. V láhvi proběhne reakce a objeví se bublinky (ale také nemusí). Po této době je voda již navibrovaná. Jestliže dáme 1 litr diamantové vody do 100 litrů vody pitné, pak musíme čekat 3 hodiny, než bude voda přeměněna. Příprava vody tedy závisí na množství a času.

Diamantovou vodu uchováváme ve skleněných lahvích, v umělohmotných jenom krátkodobě. Důležité je, abychom nezapomněli uchovat si rezervu pro namnožení další Diamantové vody.

Jak postupujeme při vkládání informací a záměrů do Diamantové vody?

Jednoduše si vezmeme do ruky skleničku s Diamantovou vodou a nahlas vyjádříme svůj záměr, úmysl nebo přání, např. zlepšení určitých zdravotních potíží nebo jejich vyléčení, ale také řešení obtížných životních situací, problémů apod. Energie těchto vyslovených úmyslů a přání opustí plexus solaris a informace se zaznamená do Diamantové vody. Pak se postupně dostavují výsledky. Ty jsou závislé na síle vyvolaných emocí při vkládání informací. Přání a úmysly je vhodné vkládat do Diamantové vody i několikrát denně, účinek se zesiluje. V některých případech tato voda reaguje okamžitě.


Zkušenosti s užíváním Diamantové vody:

Po tříměsíčním užívání Diamantové vody byly získány tyto zkušenosti a poznatky:

    *      pitím diamantové vody mizí bolesti žaludku, nevolnost a zažívací potíže
    *      bylo zaznamenáno vyléčení akutního zánětu močových cest (pitím této vody)
    *     vyléčení ekzémů, dermatologických mykóz, infekcí, způsobených plísněmi a kvasinkami
    *      podporuje hojení bércových vředů - pomocí obkladů z Diamantové vody
    *      zlepšení výsledků laboratorních testů při odběru krve - po pití této vody
    *      hojení hnisajících infekcí, zánětů a ran - potíráním
    *      na odřeniny, škrábance, bodnutí hmyzem, okamžitě mizí bolest a štípání - potíráním
    *      spálení na slunci, mizí bolest a kůže se rychle hojí - potíráním a obklady Diam.vody
    *      rychlé hojení a zcelování jizev - potíráním
    *      opary na rtech, v ranném stadiu mizí ihned - potíráním
    *      záněty a vyrážky v dutině ústní - rychle se hojí vyplachováním úst DV
    *      zjemňuje se pleť a pokožka - omýváním v Diamantové vodě
    *      namožené klouby a svaly - zmírnění bolestí a otoků při přikládání obkladů s DV
    *      gynekologické záněty se léčí - pitím této vody

Nezapomeňte vždy před užitím Diamantové vody nebo její aplikaci na kůži, vložit do ní své přání nebo úmysl, který právě potřebujete uskutečnit. Pokud porovnáte chuť běžné pitné vody s vodou Diamantovou, okamžitě poznáte rozdíl. Diamantová voda připomíná kvalitní a lahodnou vodu z horských bystřin a pramenů.

S Diamantovou vodou bychom měli zacházet láskyplně; je to dar pro nás pro všechny a pro celou planetu. Jak připomíná autor technologie Diamantové vody Joël Ducatillon, jejím cílem je přivést všechny bytosti na jiný stupeň poznání. Diamantová voda působí a účinkuje ve směru, o který ji sami požádáme!

Dle vlastních zkušeností s Diamantovou vodou doporučujeme začít s jejím užíváním - především pitím - velmi zvolna, tj. zpočátku ve velmi malých dávkách, které můžete postupně zvyšovat. Platí to zvláště u zastaralých chronických onemocnění, neboť očistná reakce může být velice bouřlivá. Velká opatrnost je nutná především u onkologických onemocnění. Je třeba mít na paměti, že jde o vodu živou, která - při našem eventuálním nedokonalém slovním "naprogramování" - by mohla "oživit" i to, co naopak chceme umrtvit. Velice dobrou zkušenost jsme získali při jejím vnějším použití, např. na poškozenou pokožku, nebo také při zálivce rostlin, které pak rostou jako ony "houby po dešti".

Diamantová voda se díky své neomezené schopnosti "sama se reprodukovat", množí samozřejmě zdarma, nyní po celém světě. Proto ji i Vy získáte zdarma a vnímejte to jako vyšší dar. Do vzduchu odpařená diamantová voda zvyšuje vědomí.


Jak vznikla diamantová voda?

Francouz J. Ducatillon byl povoláním muzikant a jazzový pianista, potom se vypracoval na přírodního léčitele. V překladech se uvádí, že od roku 1990 začala přes něho proudit nějaká speciální energie a následující ztráta zaměstnání, rodiny i bytu znamenala, že se začalo odehrávat úplně něco nového.

V roce 1994 měl tři sny, které měly vést ke vzniku Diamantové vody. V prvním snu mu bylo sděleno, že sestrojí přístroj, který by se nazýval DNS 850. Tento přístroj otevře dveře k novému. Ve druhém snu mu byly ukázány nějaké otáčivé dveře. Lidé stáli před nimi v dlouhé řadě a mohli jeden po druhém vstoupit , přičemž zastrčili nějakou kartu do jakéhosi přístroje. Tak bylo objasněno, že se jedná o zakódovanou kartu, která dovolila v buňkách uložené vzpomínky a paměti vymazat a dospět pak přímo k vyššímu Já. Ve třetím snu byla ukázána stříbrošedá vizitka s nápisem Steel - Storm - Stealhe, tedy Ocel, Bouře. Staelhe nemá konkrétní význam, týká se vedení energií. Tyto výrazy představují symboly při výrobě Diamantové vody.

Jak měl tedy J. Ducatillon tyto sny začít realizovat? Hluboké vnitřní vědění o fyzikálních dějích a zákonitostech bylo po ruce. Koupil si knihy o kvantové fyzice a potřeboval dlouhou dobu, až se vrátila zpět vzpomínka z doby Atlantidy. Tehdy se měl totiž tento výzkum už dělat.

V roce 1996 vznikl první přístroj ve tvaru válce z plexiskla, ve kterém byla zabudována energetická spirála. V letech 1997 a 1998 se pak vyvinul přístroj, válec ze skla s nějakým druhem umělého DNS ze světla uvnitř. Po dlouhé práci bylo ve válci vloženo do paměti kolem 900 kódů. Nyní J. Ducatillon pochopil svůj sen se zakódovanými kartami. Ještě však netušil, že přístroj by se měl používat k transformaci (přeměně) vody.

V říjnu 1999 vznikla první Diamantová voda tím, že přístroj DNS 850 byl na dobu 12 hodin dán do sklenice vody. Aby se získala další Diamantová voda, musel by se tento postup stále opakovat. O měsíc později vedl Ducatillon přednášku pro jednu židovskou skupinu v paříži, která se vyzná v kabale. Výsledek byl takový, že Ducatillon přidal do Diamantové vody další kódy v hebrejštině. V dubnu roku 2000 se tak stala Diamantová voda díky těmto novým kódům násobitelná.

Ducatillon vyvíjel vodu stále dál. Tento vývoj neurčuje on sám, ale bude jej vést a řídit.

Diamantová voda je na úrovni páté dimenze. Jestliže se přidají další nové kódy, budou tyto automaticky přeneseny na všechnu existující Diamantovou vodu.

V srpnu roku 2000 vytvořil Ducatillon speciální Diamantovou vodu pro rostliny s dodatečnými 48 kódy pro kořeny rostlin, listy, květy, semena a plody. Protože ale od března roku 2001 jsou všechny pozemské rostliny rovněž na úrovni páté dimenze, tato "Vegetační voda" již není více nutná.

Nejprve Ducatillon prodával Diamantovou vodu v malých lahvičkách a lidé ji rozmnožovali. Díky získaným penězům mohl vycestovat do Quebecu, aby tuto francouzsky mluvící kanadskou provincii s Diamantovou vodou rovněž obeznámil.

Od června roku 2002 je Diamantová voda zdarma. Užívá se a dál slouží ve více než 60 zemích světa buď jednotlivci, nebo malými skupinami lidí, dostává se tak dál do mnoha řek, jezer a moří. Jedna z mexických nemocnic ji již dává nemocným.

 

Jak se Diamantová voda rozmnožuje a připravuje

Diamantová voda je neomezeně samoreprodukovatelná a dá se libovolně předávat.

    *      K reprodukci vody je potřeba nalít jí 100 ml do prázdné láhve o obsahu 1 litr a doplnit zbytek pitnou vodou.
    *      K přípravě nové směsi je potřeba nejméně 10 % diamantové vody, chceme-li mít jistotu, že dojde k přeměně
    *      K přípravě jednoho litru je třeba ponechat ji hodinu a půl působit, aby se dosáhlo přeměny.
    *      K přípravě větších množství je nejlépe to učinit před spaním, aby byla připravena pro příští ráno.
    *      Z každého přeměněného litru lze vždy připravit 10 litrů diamantové vody.
    *      Nezapomeň uchovat si 10 % své vody, abys mohl ještě diamantovou vodu připravit.

Pravidlo zní: Desetkrát větší objem se navibruje za hodinu a půl na úroveň Diamantové vody.

 

Informace z praxe:

Je vhodné mít skleněnou nádobku s širším hrdlem, nebo skleněný džbán, na kuchyňské lince. Nebo dva. Abychom měli stále Diamantovou vodu k dispozici a k použití, k pití, k vaření čaje i jídel, a třeba v další láhvi pro zalévání pokojových rostlin a pro napájení zvířátek.

Ze džbánu odlévám, a když ve džbánu zbývá odhadem už jen desetina jeho objemu, ihned doliji čerstvou vodou a vím, že za hodinku a půl je tento džbán zase použitelný jako plnohodnotná Diamantová voda.

Nemusíme však hlídat onu desetinu. Pokud vím, že napuštěný džbán bude stát celou noc a nebudu vodu potřebovat, stačí tam nechat skutečně jenom něco na dně, dopustit, a do rána se nám navibruje celý objem džbánu.

Nejraději Diamantovou vodu piji v podobě čajů, protože jí nevadí ani vaření, ani zmražení. Ráno naleji ze džbánu plnou rychlovarnou konvici, navařím si potřebný čaj na ráno nebo dopoledne a ihned dopustím džbán čistou vodou, aby se mi zase jeho obsah navibroval na další použití.

Diamantová voda svými vlastnostmi poskytuje možnost vytváření silných elixírů, osobně mám nyní několik hlazených čirých křišťálků v jednom džbánu a hlazené růženíny ve druhém a užívám Diamantovou vodu takto ještě obohacenou o očistné, harmonizující a láskyplné vibrace těchto kamenů jako silný léčivý elixír. Fantazii se meze nekladou, uvítáme vaše zajímavé nápady a aplikace.

Lze využívat i energie a záření mandal a janter a jiných zářičů, postavit sklenici Diamantové vody na mandalu a nechat Diamantovou vodu přijímat a umocňovat léčivé vibrace mandaly a pak je vypít…

Lze si tedy snadno pro zajímavost spočítat, že pokud vznikne za hodinu a půl z litru Diamantové vody deset litrů, tedy v objemu přibude jedna nula a stejným způsobem za další hodinu a půl vznikne z deseti litrů sto litrů Diamantové vody (přibyla další nula v objemu), tak si odvodíme matematicky, že za 3 hodiny přeměny přibyly v objemu dvě nuly, tedy z litru máme sto litrů. Za 6 hodin by to byly čtyři nuly, tedy deset tisíc litrů. Za 12 hodin vzroste objem celkově o osm nul, tedy z litru máme sto milionů litrů navibrované vody na úroveň Diamantové. Množství přeměněné vody nám tedy vzrůstá exponenciálně.

 

Aplikování a využití Diamantové vody

Vodu lze použít do odpařovačů. Vkládáme je s úmyslem, aby se v obydlí zvýšila vibrační úroveň.

To se dá udělat také tak, že skleněný džbánek s diamantovou vodou se umístí někde v bytě. I když se nevkládá žádný úmysl, diamantová voda bude mít vždy blahodárné účinky na fyzické i psychické zdraví. Její vyšší vibrace budou pronikat do místnosti a její léčivá aura ji bude prozařovat.

Někdo si postaví na noční stolek plnou sklenici. A někdo rovnou vedle postele plný objemný demižon a v silné auře Diamantové vody i spí. Já ji nalévám i do puštěného zvlhčovače, který na mne celou noc fouká vlhký vodní diamantový vzduch, který dýchám.

Pár kapek na zubní kartáček s pastou čistí a bělí zuby.

Působí zajizvení ran, protizánětlivě, desinfekčně, podle toho, co se od ní žádá nebo do ní vloží.

Může vám posloužit k vaření, k přípravě čaje, kávy, do akvária nebo k napájení domácích či hospodářských zvířat. Můžete nalít litr vody do koupele a vložit do ní své úmysly. Stejně tak můžete použít vodu do zvlhčovačů. Do vzduchu odpařená voda zvyšuje vědomí.

Vždy s sebou noste kapátko.Když jste na cestách, můžete si dát pár kapek do různých nápojů s tichým úmyslem, abyste dobře trávili a likvidovali škodlivé účinky pokrmů a chemických nápojů.

Může mít významné účinky na naši nemocnou planetu, když vylijeme nějaký litr této vody do rybníků, řek, jezer, pramenů a studní. Zvláště má-li někdo možnost ji vylít do moře a do oceánů v místech, kde se vyskytují kytovci a delfíni. To oni si přejí! Když se tato voda vypaří, pak mraky pokropí Matku Zemi k její velké radosti.

Použití je prosté. Uživatel vezme do ruky skleničku s diamantovou vodou, jasně formuluje příslušný úmysl pochopit a vyřešit určitou situaci a říká to jasně z hloubi srdce.

Jasnovidci pozorovali, že uživatelé diamantové vody vysílají z čakry solárního plexu řadu frekvencí, které diamantová voda přijímá, a ve vodě se ukazuje řada malých světelných a barevných bublinek. Představují úmysly uživatele jako čistou energii.
text přebrán z http://www.astragal.estranky.cz/clanky/diamantova-voda.html (kráceno)